Fotogalerija: Kashuka Hand Written Story EP prezentācijas pasākums

Raksta attēls - Fotogalerija: Kashuka Hand Written Story EP prezentācijas pasākums Foto: Linda Vintere

10.04.2015 / Normunds Vucāns

Vakar, 9. aprīlī, pašmāju elektroniskās mūzikas izpildītājs Kashuks ar koncertu Latvijas Radio 1. studijā prezentēja savu jaunāko ierakstu - Hand Written Story EP.

Prezentācijas norises vieta netika izvēlēta nejauši - šādā veidā gan Kashuks, gan viņu pārstāvošā Dirty Deal Audio izdēvniecība vēlējās plašākai publikai parādīt, ka arī elektroniskās mūzikas pārstāvji rada mākslu un tā nav paredzēta tikai un vienīgi kādiem piesmēķētiem pagrabiem vai arī ballītēm pamestās noliktavās. Uz skatuves līdz ar pašu vakara vaininieku kāpa arī Carnival Youth basģitārists Aleksis Luriņš, kurš šoreiz spēlēja ģitāru, tādējādi papildinot Kashuka jaunā materiāla skanējumu ar papildus dimensiju.

Foto: Linda Vintere

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!