"Carnival Youth” 1. jūnijā izdos jaunu albumu

Raksta attēls - "Carnival Youth” 1. jūnijā izdos jaunu albumu Foto atsauce: Samuel Smelty

26.05.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu indīroka grupa "Carnival Youth” 1. jūnijā izdos jaunu albumu "Vienā vilcienā”. Jaunais ieraksts tapis "Red Bull Studios Berlin” šī gada aprīlī Berlīnē.

Albumu producējis Gatis Zaķis, to ierakstījuši grupas dalībnieki Roberts Vanags, Edgars un Emīls Kauperi, kā arī Aleksis Luriņš, kurš turpina sadarboties ar grupu dziesmu rakstīšanā. "Vienā vilcienā" veido astoņi skaņdarbi un  vienā no tiem ir  izmantots Imanta Ziedoņa dzejolis. Šis ir trešais grupas studijas ieraksts, iepriekšējais – "Propeller” – saņēma Latvijas mūzikas gada balvu "Zelta mikrofons” kategorijās "Alternatīvās vai indie pop mūzikas albums” un "Gada labākais albums”.

"Šobrīd pasaulē ir 13 Red Bull studijas, kas radošiem māksliniekiem dod iespēju ierakstīt mūziku, izmantojot jaunāko aparatūru un tehnoloģijas. Strādāt ar "Carnival Youth” vienmēr ir patīkami, jo grupas džentlmeņi ir ļoti radošas, profesionālas un dzīvespriecīgas personības. Priecājos, ka tieši "Carnival Youth” ir pirmā grupa no Baltijas valstīm, kas strādājusi Red Bull studijā,” stāsta „Red Bull” mārketinga menedžere Ilze Vaisūne.

Pēc jaunā albuma prezentācijas grupa jau trešo reizi dosies uz ASV, lai uzstātos Ņujorkā  mūzikas industrijas konferences – skates “Indie Music Week” ietvaros īpašā Vācijas “Reeperbahn Festival” koncertā. Šī gada laikā paredzētas vairākas aktivitātes un koncerti ne tikai ārzemēs, bet arī Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!