Tallinn Music Week 2016 grandiozais noslēgums norisināsies vēsturiskajā Tallinas hidroplānu ostā

Raksta attēls - Tallinn Music Week 2016 grandiozais noslēgums norisināsies vēsturiskajā Tallinas hidroplānu ostā Publicitātes foto

14.03.2016 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas un vizuālās mākslas nakts sestdien, 2. aprīlī, piedāvās iedvesmojošu iespēju piedzīvot hiper-reālistisku rave balles atmosfēru Tallinas grandiozākajā muzejā, kas izvietots vēsturiskajos hidroplānu angāros.

Tikai šajā naktī īpaši atlasīti reģiona underground deju mūzikas meistari, zemūdeņu, militāro laivu un jūras mīnu ieskauti, radīs valdzinošu sci-fi skaņu pieredzi:

  • Audiovizuālais piedzīvojums mītiskajā un jūras dzīļu tematikai veltītajā muzejā sāksies plkst. 21:00 ar vietējā tehno producenta un modulārā sinta meistara Motbor improvizēto uzstāšanos, kam sekos poļu jaunās skolas house mūzikas producenta Matat Professionals’ koncerts.
  • Ap pusnakti balli savā pārziņā pārņems krievu bass mūzikas smagsvars Pixelord, kura remiksus ir izdevušas tādas ievērojamas mūzikas kompānijas kā Car Crash Set, Civil Music un Leisure System.
  •  Kā nākamā uzstāsies krievu spirituālā basa vēstniece Moa Pillar. Pēc šī priekšnesuma lietuviešu muzikālā apvienība Endie&Kameu pārbadīs sienu izturību ar diezgan nopietniem ritma sitieniem.
  • Aptuveni plkst. 3:00 igauņu skaņu burvis kadajane ar savu uzstāšanos pasākuma apmeklētājus no audiovizuālā zemūdens piedzīvojuma ar aizvedīs atpakaļ uz drošo krastu.
  • Par pasākuma vizuālo noformējumu būs parūpējies Von Krahl teātra video mākslinieks Emer Värk.

Hidroplānu ostā atrodas viens no lielākajiem Eiropas jūras muzejiem. Katrs ir ielūgts apskatīt autentisko Lembit zemūdeni, kas būvēta 20. gadsimta 30. gados, gandrīz simts gadus vecu tvaika ledlauzi Suur Tõll, Short 184 hidroplānu, mīnas, lielgabalus un daudzus citus eksponātus.

Muzejs un hidroplānu angāri ir apbalvoti ar vairākām balvām, tajā skaitā ar Eiropas tūristiem draudzīgākais muzejs 2012, Eiropas Nostra Grand Prix 2013, Īpašo Uzslavu no Eiropas gada balvas muzejā 2014 un daudzām citām. Par godu šim notikumam, Eiropas iespaidīgākais jūras tematikai veltītais muzejs būs atvērts visu nakti.

TMW Elektroniskās mūzikas showcase Facebook pasākums atrodams šeit.TMW festivāla caurlaides ir pieejamas TMW mājaslapā par 50 euro līdz 21. martam. Caurlaides nodrošina ieeju visos klubos un koncertu vietās, kā arī speciālus piedāvājumus, kas saistīti ar citām festivāla programmām: http://tmw.ee/store/festival-pass

 Atsevišķās koncertu biļetes var iegādāties Estonian Piletilevi.

TMW delegātu caurlaide nodrošina pieeju mūzikas industrijas konferencei pirmajā un otrajā aprīlī. Tās ir pieejamas TMW mājas lapā par 225 euro līdz 21. martam. Piesakies delegāta statusam šeit: http://tmw.ee/store/delegate-pass.

Līdztekus mūzikas programmas sarakstam, TMW piedāvā City Stage koncertus, kuri ir bez maksas, labāko ēstuvju izlasi nodrošina programma TMW Tastes, kuras ietvaros arī šogad tiks atvērts īpaši TMW veidotais pop-up restorāns, TMW Arts, kuru vada Igaunijas laikmetīgās mākslas attīstības centrs, uzsvaru liek uz jaunajiem Igaunijas māksliniekiem. Savukārt Tallinn Craft Beer Weekend piedāvā pasaules līmeņa mājas alus darītavas. Pirmo reizi divas dienas ilgais Design Market pulcēs dizainerus no Igaunijas, Skandināvijas un Baltijas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!