Tallinn Music Week izsludinājis mūziķu pieteikšanos. Delegātu pasēm izdevīgas cenas!

Raksta attēls - Tallinn Music Week izsludinājis mūziķu pieteikšanos. Delegātu pasēm izdevīgas cenas! Tallinn Music Week publicitātes foto: Kerli Sosi

04.09.2016 / Parmuziku.lv

Devītais pilsētas festivāls Tallinn Music Week, kas notiks no 2017. gada 27. marta līdz 2.aprīlim, izsludinājis mākslinieku pieteikšanos skatēm (showcase), savukārt delegātu pases līdz 30. septembrim nopērkamas par īpaši izdevīgu cenu.

Tallinn Music Week programmā ir mūzikas industrijas konference kā arī mūziķu showcase. Tāpat festivāla apmeklētāji var baudīt mākslas programmu, īpaši sagatavotus restorānu piedāvājumus, bezmaksas koncertus Tallinas pilsētvidē, kā arī dizaina gadatirgu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!