VIDEO: Super Besse iepriecina fanus ar jaunu dziesmu "Omut"

Raksta attēls - VIDEO: Super Besse iepriecina fanus ar jaunu dziesmu "Omut" Publicitātes foto

14.03.2018 / Parmuziku.lv

Gatavojoties Eiropas koncertturnejai, baltkrievu grupa “Super Besse” izdod dziesmu “Omut” (Atvars) no jaunākā albuma.

""Omut" bija neliels eksperiments mums pašiem, jo, atšķirībā no citām mūsu dziesmām, tai ir lēnāks temps, dziļāka un mierīgāka melodija. Video versijā izmantojām materiālu, kas filmēts nesenā koncertturnejā Budapeštā," stāsta grupas vokālists un galvenais dziesmu autors Maksims Kuļša.

Dziesma “Omut” iekļauta grupas otrajā albumā “La Nuit*”, kas pagājušā gada nogalē iznāca Latvijas mūzikas izdevniecības “I Love You Records” apgādā. Šā gada martā ieraksts tika iekļauts Eiropas neatkarīgo mūzikas kompāniju asociācijas IMPALA veidotajā 2017. gada labāko albumu sarakstā.

Grupa “Super Besse” dibināta 2014. gadā Minskā un kopš tā laika sniegusi vairāk kā 90 koncertu Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus fanus. Šopavasar “Super Besse” dodas Eiropas turnejā un no 5. aprīļa līdz 11. maijam spēlēs 16 koncertvietās Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Čehijā un Šveicē.


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!