"Super Besse" publisko jaunu videoklipu "Dym"

Raksta attēls - "Super Besse" publisko jaunu videoklipu "Dym" Publicitātes foto

03.08.2016 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa "Super Besse” piedāvā dziesmas "Dym” videoversiju un dodas uz festivālu "Laba Daba"

"Dym” (Dūmi) ir trešā un noslēdzošā daļa grupas statisko videoklipu triptihā. Iepriekš publiskotas videoversijas dziesmām "Mne Vse Odno” un "Nasilie”.

Visas trīs dziesmas un klipus vieno katram pazīstamā ikdienas rutīnas sajūta, kad garas darba dienas seko cita citai, nedodot iespēju „pārstartēt” prātu un sakārtot domas,”

stāsta grupas dalībnieki.

Dziesma "Dym" sākotnēji tika publicēta kā b-puse grupas 7” vinila singlam "Nasilie”, kas šā gada aprīlī tika izdots limitētā 30 eksemplāru tirāžā, atzīmējot starptautisko Mūzikas veikalu dienu (Record Store Day). Kopš jūlija sākuma singlu var noklausīties plašāks klausītāju loks „Bandcamp” vietnē.

"Dym” videoklips tapis laikā starp divām "Super Besse” vizītēm Latvijā. Nesen grupa uzstājās Positivus festivālā, bet šajā nedēļas nogalē dodas uz festivālu "Laba Daba”, kur tās koncerts notiks piektdien, 5. augustā, plkst. 21:30 uz Lāča skatuves.

"Super Besse" ir baltkrievu coldwave/post punk trio, dibināts 2013. gadā Minskā. 2015. gadā „Super Besse” noslēdza līgumu ar Latvijas mūzikas izdevniecību „I Love You Records”, kas izdeva grupas debijas albumu „63610*” un singlu "Nasilie”. Pēc vasaras festivālu sezonas grupa atgriezīsies ierakstu studijā, lai pabeigtu darbu pie nākamā albuma, kura iznākšana plānota gada nogalē, turpinot sadarbību ar apgādu  "I Love You Records”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!