“Super Besse” piesaka albumu ar dziesmu "Yunost”

Raksta attēls - “Super Besse” piesaka albumu ar dziesmu "Yunost” Publicitātes foto

19.05.2017 / Parmuziku.lv

Baltkrievu grupa “Super Besse” piedāvā dziesmu "Yunost” (Jaunība) no rudenī gaidāmā otrā studijas albuma.

“Yunost” ir pirmais singls no grupas albuma "La nuit*”, kas šoruden nāks klajā Latvijas mūzikas izdevniecības "I Love You Records” apgādā. Ar šo ierakstu grupa turpina sadarbību ar „I Love You”, kas 2015. gadā izdeva "Super Besse” debijas albumu "63610*”.

“Dziesma, tāpat kā viss albums, stāsta par nakts dzīvi. Mēģinājām atainot izjūtas un skaistumu, kas tiek piedzīvoti šajā diennakts laikā, kurā valda tumsa un mazliet melanholijas,” stāsta grupas dalībnieki.

Post punk/coldwave trio “Super Besse” 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā dibināja dziedātājs un ģitārists Maksims Kulša, basģitārists Aleksandrs Siņica un taustiņinstrumentālists Pāvels Mihaļoks. Grupa daudz koncertējusi Baltkrievijā, Baltijas valstīs, Krievijā, Francijā, Somijā, Polijā, Slovēnijā, Vācijā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien  jaunus cienītājus.

"Super Besse” vairākkārt spēlējuši Latvijas klubos un festivālos, nākamā tikšanās ar grupu gaidāma 26. maijā festivālā "Under”, kas notiks Rīgā, rūpnīcas VEF teritorijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!