Rudens beigās Kraftwerk izdos trīsdimensionālu albumu

Raksta attēls - Rudens beigās Kraftwerk izdos trīsdimensionālu albumu Ole - Tommy Pedersen foto, Flickr

01.09.2015

Vācu elektroniskās mūzikas grupa Kraftwerk rudenī plāno izdot trīsdimensionālu albumu, kas būs balstīts uz futūristisko uzstāšanās stilu.

"Mēs pārtulkojām savas uzstāšanās trīsdimensionālā formātā - skaņa, kas aptver no visām pusēm. Ieraksts būs pieejams Blu-Ray formātā," sacīja oriģinālā sastāva dalībnieks Ralfs Hūters. "Mēs daudz strādājām pie attēliem, pārveidojot mūsu Kling Klang arhīvus trīsdimensionālā formātā un sinhronizējot tos ar mūziku. Darba ir daudz. Studijā Kling Klang esam neliela mūziķu, tehnisko darbinieku un programmētāju komanda, mēs visu darām paši."

Albumā būs iekļauti ieraksti no grupas retrospektīvas koncertiem Ņujorkas Modernās mākslas muzejā, Ziemeļreinas-Vestfālenes mākslas centrā Diseldorfā, Londonas Teita modernās mākslas galerijā, Sidnejas Operā un Disney koncertzālē Losandželosā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!