Industrijas Ziņas

Tēvs kopā ar dēlu sešgadnieku radījuši meistarīgu "Kraftwerk" dziesmas "The Robots" kaverversiju

Raksta attēls - Tēvs kopā ar dēlu sešgadnieku radījuši meistarīgu "Kraftwerk" dziesmas "The Robots" kaverversiju Ekrānšāviņš

01.05.2016 / Parmuziku.lv

Bērnībā roboti šķiet īpaši forši!

Enrjū Vestfals (Andrew Westphal) ir profesionāls mūziķis, taustiņinstrumentālists, kurš savu dēlu Hadsonu ar mūziku un sintezatoriem iepazīstina oriģinālā veidā. Kad dēlam bija 3 gadi, viņi radīja savu Daft Punk dziesmas "Voyager" versiju. Taču "Kraftwerk" dziesmas "The Robots" kaverversija abiem ir sanākusi īstens meistardarbs!

Vācu grupa "Kraftwerk" tiek uzskatīta par elektroniskās mūzikas pamatlicējiem. 2015. gadā grupu varējām dzirdēt Latvijā, Positivus festivāla ietvaros. Dziesma "The Robots" atrodama "Kraftwerk" 1978. gada albumā "Die Mensch Maschine".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!