Platformu Soundcloud iecienījuši hiphopa izpildītāji

Raksta attēls - Platformu Soundcloud iecienījuši hiphopa izpildītāji Fotokolāža

20.01.2017 / Parmuziku.lv

Mūzikas platforma Soundcloud atklāj pērnā gada populārāko mākslinieku, albumu, dziesmu un citus interesantus faktus. Apkopojums veidots par pamatu ņemot mūzikas atskaņošanas reizes un lietotāju aktivitāti.

2016. gadā vispopulārākais Soundcloud mākslinieks bija hiphopa mākslinieks Chance The Rapper ar pašizdoto miksteipu “Coloring Book”. Visvairāk reižu platformas lietotāji noklausījušies Desiigner hītu “Panda”. Filadelfijas repera Lil Uzi Vert profilam bija vislielākais sekotāju pieaugums.

2016. gada iecienītāko mūzikas stilu top5: hiphops, house, popmūzika, elektronika un rokmūzika. Reģions, kur visaktīvāk platforma tiek lietota, ir Ziemeļamerika, savukārt pilsēta - Londona.

Avots: blog.soundcloud.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!