Platforma "Foreignrap" piedāvā karstāko hiphopu pasaulē. Trūkst tikai Latvijas - piesaki dziesmu!

Raksta attēls - Platforma "Foreignrap" piedāvā karstāko hiphopu pasaulē. Trūkst tikai Latvijas - piesaki dziesmu! Ekrānšāviņš no igauņu repera Tommy Cash video

28.09.2017 / Jana Kohno

"Foreignrap" - starptautiska platforma, kas iepazīstina pasauli ar labāko, ko katra valsts spēj piedāvāt hiphopa, repa, R&B žanrā.

Mūzikas straumēšanas vietnes mums piedāvā visu - sākot no aktuālākās popmūzikas un beidzot ar gregoriāņu tripwave folktrap grandžstepu, tāpēc atrast izcilu un vēl nedzirdētu mūziku neprasa lielu piepūli. Tomēr tas, uz ko koncentrējas mūzikas entuziastu radītā platforma "Foreingrap", ir apvienot labākos no labākajiem hiphopa, repa un R&B žanra skaņdarbus no katras pasaules valsts un mudināt klausītājus atklāt eksotiskus un neparastus skanējumus. 

"Foreignrap" piedāvā valstu sarakstu - atkarībā no izvēles, nenoteiktā secībā platforma rekomandē dziesmas no šīs valsts, ļaujot viegli pārslēgties no citas uz citu. Taču, kas ir pats būtiskākais - "Foreignrap" jebkurš var dalīties ar, viņaprāt, izciliem muzikālajiem atradumiem - arī tu!

Mēs nešaubāmies, ka pasaulei jāuzzina arī par Latvijas hiphopu, tāpēc, aiziet - piesaki dziesmu šeit!

Šobrīd platformā ieteiktas dziesmas no vairāk nekā 35 valstīm, to skaitā arī no mūsu kaimiņiem  - Krievijas, no kuras iesniegtas dziesmas "Гоша Рубчинский" (FACE) un "Russian Most Wanted" (Kizaru), un Igaunijas, no kuras iesniegts repera Tommy Cash singls "Winaloto". 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!