Noklausies "Gogol Bordello" atbildi Trampam (VIDEO)

Raksta attēls - Noklausies "Gogol Bordello" atbildi Trampam (VIDEO) Ekrānšāviņš

29.01.2017 / Parmuziku.lv

ASV prezidents Donalds Tramps parakstījis rīkojumu par pastiprinātu bēgļu un imigrantu pārbaudi. Šis lēmums saņēmis gan ekspertu, gan sabiedrības nosodījumu. Arī slavenā čigānu- panku grupa "Gogol Bordello", kuru veido ASV dzīvojošie imigranti, savu viedokli sociālajā vietnē Facebook pauž ar dziesmu.

Dziesma "Immigraniada" stāsta par dubultmorāli. Tiesa, tā nav jauna dziesma - "Immigraniada" atrodama "Gogol Bordello" 2010. gada albumā "Trans-Continental Hustle".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!