Skat, kā "RYGA" jaunā sastāvā uzlādē Siguldas pilsētas svētku publiku (VIDEO)

Raksta attēls - Skat, kā "RYGA"  jaunā sastāvā uzlādē Siguldas pilsētas svētku publiku (VIDEO)

28.05.2017 / Parmuziku.lv

Siguldas pilsētas svētkos elektopanku grupas "RYGA" sastāvā pirmo reizi uzstājās multimākslinieks Kaspars Bindemanis, kurš tagad ir "RYGA" dalībnieks.

"Kad pirmo reizi izdzirdēju viņu mūziku, man atausa atmiņā laiki, kad braukāju apkārt poršā, aizlīmētām durvīm, kura visu aizmugures daļu aizņēma S-90 tumbas un pastiprinātāji, bet pirmais kopīgais mēģinājums mums visiem norāva jumtu pilnībā, " par grupu "RYGA" saka Kaspars Bindemanis.

Jau zināms, ka šovasar "RYGA" uzstāsies arī festivālos "Laba Daba", "Saldus Saule" un "Līvu fests", kā arī pārstāvēs Latviju Polijā notiekošā mūzikas industrijas skatē. Savukārt grupas debijas albums “Catch Her Groove” klajā nāks jau 3. jūnijā un tiks prezentēts Dailes Teātrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!