Melni ar humoru! Noskaties Lady Gaga jaunajo video "John Wayne"

Raksta attēls - Melni ar humoru! Noskaties Lady Gaga jaunajo video "John Wayne" Ekrānšāviņu

11.02.2017 / Parmuziku.lv

Mežonīgi mūsdienu kovboji valda savus ar benzīnu barojamos Mustangus un Lady Gaga, kas uz moča izpilda kaskadieru trikus - tas viss būs redzams jaunajā, dinamiskajā videoklipā "John Wayne".

Tā režisors ir Jonass Akerlunds (Jonas Åkerlund), kurš izceļas ar savām provokatīvajām stāstnieka prasmēm. Viņš veidojis skandalozus videoklipus arī grupai "Rammstein", "Pussy Riot"  un ir arī viens no Beyonce albuma "Lemonade" vizualizāciju autoriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!