Mac Miller izdod jaunu videoklipu dziesmai “DANG!”

Raksta attēls - Mac Miller izdod jaunu videoklipu dziesmai “DANG!” Ekrānšāviņš

03.08.2016

Dziesma tapusi sadarbībā ar dziedātāju Anderson .Paak.

Jau pagājušajā nedēļā dziedātājs Maks Millers izziņoja savu jaunāko albumu "The Feminine Divine". Albuma pirmais singls "Dang!" beidzot ticis arī pie sava videoklipa. Jaunā singla tapšanā palīdzējis talantīgais dziedātājs Andersons Pāks un, kā jau sagaidāms no Andersona, šī dziesma sevī ietver vieglus ritmus funk noskaņās. 

Jaunais albums "The Feminine Divine" būs pieejams jau 16.09.2016. To iepriekšpārdošanā var iegādāties šeit!

Noskaties video: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!