Liene Greifāne atgriežas mūzikā ar vasarīgu dziesmu “Feel my love”

Raksta attēls - Liene Greifāne atgriežas mūzikā ar vasarīgu dziesmu “Feel my love” Ekrānšāviņš

07.07.2016 / Parmuziku.lv

Lai gan liekas, ka Lienes Greifānes pēdējais albums “Ziemassvētkos” iznācis pavisam nesen, no šī notikuma pagājuši jau divi gadi. Neatsvešināšanos no auditorijas noteikti radījis Lienes dzīves karuselis, kurā šo divu gadu laikā ir noticis daudz laba. Dziedātāja uzvarēja šovā “Dejo ar Zvaigzni”, laida pasaulē savu otro dēlu Kristoferu un paralēli mātes un darba pienākumiem studēja kinorežiju RISEBA augstskolā.

Aizņemtība lika izvirzīt prioritātes, tādēļ studijas un mātes loma šoreiz izvirzījās priekšplānā mūzikas karjerai. Pauze mūzikas pasaulē lika dziedātājai padomāt gan par mūziku, ko viņa izpilda, gan par to, ko vēlas dziedāt nākotnē.

Viņas prāt, cilvēkam ir jādzīvo tā, lai ir interesanti, lai nebūtu rutīnas, kaut gan no tā izbēgt ir grūti. Dziedātāja pati to ievēro, nekad nestagnē, varbūt tieši tas dziedātājai ļāvis pēdējā diska “Ziemassvētkos” nopietnību nomainīt pret vasarīgu un dejai tīkamu meldiņu diesmā “Feel my love”.

Dziesmas producenti ir Jonas Liberg, Claes Andreasson un Niklas Pettersson, kuriem ir ievērojama pieredze mūzikas biznesā. Dziesmai tapis arī vasarīgs video, kas iedveš festivāla noskaņas, bezrūpību un prieku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!