Grupa "Sudden Lights” rudenī gaidāmo albumu piesaka ar jaunu singlu “ Laikmets”

Raksta attēls - Grupa "Sudden Lights” rudenī gaidāmo albumu piesaka ar jaunu singlu “ Laikmets” Publicitātes foto

01.07.2017 / Parmuziku.lv

Septembrī gaidāms grupas debijas albums, pēc kura sekos arī koncerti dažādās Latvijas vietās, taču šovasar tuvākais grupas koncerts būs festivāla “Laba daba” ietvaros.

Dziesma ir par lielām un mazām revolūcijām mūsu dzīvēs un par laikmetiem, kas mums vienmēr liksies labāki par tagadējo. Dziesma, kurā satiekas pagātne un nākotne, tapa steigā, sēžot autobusā, ceļā uz studiju. Ierakstu procesā tai nepievērsām lielu vērību, bet, ļaujot tai dzīvot savu dzīvi, atskaņojot to vienu, otru reizi, visi vienbalsīgi sapratām - tas ir kas vairāk, ar ko dalīties,

atklāj grupas “Sudden Lights” solists Andrejs.

Noklausies singlu:

Lai arī grupa jau spēlē četrus gadus, tikai šogad „Sudden Lights” sāka nopietnāku darbību un ir atpazīstama dziesmu „Priekšpilsētas valsis”, kas ir iezīmējis svarīgu punktu grupas karjeras laikā, jo tā ir pirmā dziesma, kas izskanējusi radio ēterā.

Grupas biedri viens ar otru satikās jau Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, kur Andrejs ar Mārtiņu mācījās vienā klasē. Ar Kārli Vārtiņu abi satikās mūzikas skolas orķestrī, kur arī dzima doma par grupas dibināšanu. Vēlāk pievienojās Kārlis Matīss Zitmanis, ar kuru kopā pēc uzvaras konkursā “Pirmā plate” 2015. gadā grupa sāka sacerēt oriģinālmūziku. 2015 gada nogalē jau izveidojās veiksmīgu sadarbība ar Kārli Šteinmani, kurš ierakstījis un miksējis dziesmu "Tik savādi" un ierakstījis "Priekšpilsētas valsi", kuru miksējis Armands Treilihs.

Šovasar grupa būs dzirdama festivālā “Laba daba”, taču septembrī gaidāms grupas debijas albums, pēc kura sekos koncerti visā Latvijā.

Grupas nosaukumu „Sudden Lights” jaunieši domāja ilgi, bet viņi labprāt vēlējās, lai tajā būtu iekļauts vārds „gaisma”, jo caur mūziku var tik daudz var vēstīt un dalīties ar gaismu caur dziesmām. Nosaukums, kas latviešu valodā tulkojas „Pēkšņās gaismas” grupas biedriem atnāca vēlāk, jo katra dziesma ir kā jauns uzliesmojums un vēstījums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!