Andrejs Irbe izdod dziesmu “Viena dzīve”

Raksta attēls - Andrejs Irbe izdod dziesmu “Viena dzīve” Ekrānšāviņš

01.08.2016 / Parmuziku.lv

Hip hop mākslinieks Andrejs Irbe izdevis singlu "Viena dzīve".

Skaņdarba muzikālo pavadījumu veidojis Two Sides of Every Story (Nikolajs Sabļins), savukārt piedziedājumu papildina vokāliste Ance Volfa.

"Dziesmas tematika nav sveša, tā skar gandrīz visus. Stāsts ir par labi zināmo sajūtu, kad darbs aizņem lielāko daļu mūsu dzīves. Kad nonākam pie secinājumiem un pārdomām par to, ko vēlamies sasniegt. Un, vai darbs ir tas pareizais un vienīgais veids, kā piepildīt dzīvi, neatlicinot laiku ģimenei un tuviniekiem," stāsta viens no līdzautoriem.

Dziesmas autori plāno sadarbību turpināt un ierakstīt vēl vairākas kompozīcijas.

Ieraksts: Andrejs Irbe

Producējis: Two sides of every story (Nikolajs Sabļins) Māsterings; Punkts Uz I Lirika; Andrejs Irbe

Vokāls: Andrejs Irbe, Ance Volfa

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!