Lana Del Reja kārdina ar jaunu singlu "Cherry" (VIDEO)

Raksta attēls - Lana Del Reja kārdina ar jaunu singlu "Cherry" (VIDEO) Publicitātes foto

21.05.2017 / Parmuziku.lv

Gatavojoties Losandželosas festivālam "KROQ Weenie Roast Y Fiesta", dziedātāja Lana Del Reja savā instagram profilā fanus kārdināja ar īstu video ieskatu jaunajā singlā "Cherry".

Šī dziesma būs atrodama drīzumā gaidāmajā albumā "Lust for Life" līdzās iepriekš dzirdētajiem singliem "Love" un "Lust for Life" - duetu kopā ar The Weeknd. Albumā gaidāmi vēl divi dueti kopā ar dziedātāju Stīviju Niksu un Joko Ono un Džona Lenona dēlu Šonu Lenonu.

Dziesmas "Cherry" pirmatskaņojums festivālā "KROQ Weenie Roast Y Fiesta" iemūžināts fanu video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!