Laima Jansone un DJ Monsta sniedz koncertus Japānā

Raksta attēls - Laima Jansone un DJ Monsta sniedz koncertus Japānā Andrea Deiana foto

24.09.2015 / Parmuziku.lv

Koklētājas Laimas Jansones un DJ Monsta etno-elektriskais kopdarbs pirmo reizi skanēs Tokijas, Osakas un Kobes koncertzālēs, tā turpinot abu mūziķu ilgstošo sadarbību ar vairākiem koncertiem Japānas auditorijai.

Mākslinieku koncerttūre sākās ar uzstāšanos starptautiskajā Kansai mūzikas konferencē Osakā, pirmo reizi tās sešu gadu pastāvēšanas vēsturē pārstāvot tajā Latvijas valsti un kultūru. Konferences ietvaros 20.septembrī koklētāja Laima Jansone iepazīstināja ar latviešu unikālo tradicionālo mantojumu - dejām, dziesmām, kā arī vadīja praktisku kokles spēles apmācību, kas starp dalībniekiem iemantoja negaidītu popularitāti un sajūsmu, tādējādi solot jaunus latviešu tradīciju sekotājus pat tik attālās zemēs.

Atgriežoties Latvijā, tiks turpināts darbs pie jaunās programmas, kas, sākot ar nākamo gadu, priecēs arī latviešu klausītājus.

Uzstāšanās tiek rīkotas ar Latvijas Republikas vēstniecības Japānā, Kobes pilsētas domes, Valsts Kultūrkapitālfonda, EU-Japan Fest Japan Committee, Turkish Airlines, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!