Puisis no Japānas dzied "Pie Dieviņa gari galdi". Skaisti!

Raksta attēls - Puisis no Japānas dzied "Pie Dieviņa gari galdi". Skaisti! Ekrānšāviņš no Youtube video

21.06.2017 / Parmuziku.lv

Neticami, ka tik labā latviešu valodā!

Reti kuram izdevies dzirdēt japāni runājam latviski, taču vēl retāk izdosies atrast tādu, kurš dzirdējis japāni dziedam latviski!

Šis puisis Masaki Nakagava ļauj mums izdzirdēt, kā tas skan! Masaki savā Youtube kontā raksta, ka viņam ļoti patīk Latvija un ka viņš cenšas mācīties latviešu valodu, dziedot latviešu dziesmas.

Puisis saka, ka viņa mīļākā latviešu grupa ir Prāta Vētra, no tās repertuāra viņš iedziedājis populārās "Spogulīt, spogulīt" un "Mana dziesma". Viņa Youtube kontā vari noklausīties arī Masaki versiju par Laura Reinika "Es skrienu".

Līgo svētku noskaņās Masaki izvēlējies izpildīt tradicionālu latviešu tautasdziesmu un raksta, ka, lai gan nekad nav svinējis Līgo un Jāņus Latvijā, viņš šogad Līgos Japānā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!