VIDEO: "Tu izvēlējies palikt" japāņa Masaki izpildījumā ir skaistākais, kas šodien dzirdēts!

Raksta attēls - VIDEO: "Tu izvēlējies palikt" japāņa Masaki izpildījumā ir skaistākais, kas šodien dzirdēts! Ekrānšāviņš no video

15.01.2018 / Parmuziku.lv

Japānis Masaki jau iekarojis Latvijas klausītāju sirdis ar aizkustinošām latviešu dziesmu kaverversijām, un, nu, mūziķis dalījies ar jaunāko - "Prāta Vētras" "Tu izvēlējies palikt".

Savā Facebook lapā mūziķis raksta:

Šoreiz es izpildu manas mīļākās latviešu grupas Prāta Vētra dziesmu "Tu izvēlējies palikt". Šī ir viena no skaistākajām dziesmām, ko es esmu dzirdējis!

Šobrīd jaunais un talantīgais mūziķis strādā pie savas pirmās dziesmas latviešu valodā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!