Japānas rokeri “Saber Tiger” pirmo reizi Latvijā

Raksta attēls - Japānas rokeri “Saber Tiger” pirmo reizi Latvijā Publicitātes foto

17.05.2018 / Parmuziku.lv

Ar diviem koncertiem Latvijā – Jelgavā un Liepājā, 35 gadus pastāvošā japāņu power metal grupa “Saber Tiger” pirmo reizi spēlēs Latvijā!

“Saber Tiger” ir grupa no Japānas, ka dibināta 1981. gadā. Laika gaitā, no pirmā sastāva līdz mūsdienām palicis vien grupas dibinātājs, ģitārists Akihito Kinoshita, kas ar atjaunotu grupas sastāvu . Savā ilgajā pastāvēšanas laikā, grupa Eiropā koncertējusi vienreiz – 2016. gadā vien divi koncerti Nīderlandē.

Iespējams, plašāk pasaulē grupas vārds nav izskanējis, jo agrīnie albumi izdoti tikai Japāna un viņu iekšējam tirgum. Grupas kontā vismaz 14 (!) pilnie albumi, neskaitāmi demo un ep. Plašāk pasaulē izskanējuši viņu vēlīnā posma ieraksti, albumi - “Decisive” (2011), “Messiah Complex” (2012) un “Bystander Effect” (2015).

Muzikāli, grupa variē – ja agrīnajā posmā tas bija izteikts heavy metal, tad laika gaitā tas transformējies par power/progressive metal, kurā gan joprojām ir dzirdama spēcīga heavy metal ietekme. Grupas jaunākais ieguvums ir basģitārists Hibiki, grupas vārdiem sakot - japāņu jaunākais un talantīgākais japāņu basģitārists. Neskatoties uz grupas ražīgo mūžu, garākā Eiropas tūrē grupa dodas pirmo reizi – koncerti Latvijā grupai būs pirmo reizi. 9. jūnijā – Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”. Koncerta sākums 22:00, biļetes iepriekšpārdošanā no 2 EUR vietnē Ticketshop.lv. Koncerta iesildošajā daļā pavisam jauna Jelgavas hard rock grupa “Blazzing Saddles” , kas jau drīzumā izdos savu debijas ierakstu. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!