Keitija Perija jaunajā singlā “Chained to the Rhythm”, vai labi apzināmies realitāti?

Raksta attēls - Keitija Perija jaunajā singlā “Chained to the Rhythm”, vai labi apzināmies realitāti? Publicitātes foto

11.02.2017 / Parmuziku.lv

Keitija Perija (Katy Perry) izdevusi pirmo singlu “Chained to the Rhythm” no viņas gaidāmā albuma. Pirmo reizi dzīvajā izpildījumā dziesma tiks atskaņota “Grammy” balvas pasniegšanas ceremonijā, kas norisināsies 12. februārī.

Dziesmu “Chained to the Rhythm” producējuši Makss Martins (Max Martin) un Ali Pajami (Ali Payami), savukārt, dziesmā piedalās Sija Farlera (Sia Furler) un Boba Mārlija mazdēls Skips Mārlijs (Skip Marley).

Keitijas Perijas mūzika straumēta vairāk kā 18 miljardu reižu, kā arī viņai ir visvairāk Twitter sekotāju visā pasaulē. Tāpat māksliniece ir pirmā sieviete, kas divas reizes saņēmusi “RIAA Digital Single Diamond Awards” balvu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!