Keitija Perija trešo reizi pēc kārtas nokļūst Billboard top 200 pirmajā vietā

Raksta attēls - Keitija Perija trešo reizi pēc kārtas nokļūst Billboard top 200 pirmajā vietā Ekrānšāviņš no Spotify

19.06.2017 / Parmuziku.lv

Nupat kā izdotais albums "Witness" kļūst par kārtējo veiksmīgo ierakstu.

Tikai 32 gadus jaunā Keitija Perija (Katy Perry) jau trešo reizi pēc kārtas nokļuvusi Billboard top 200 saraksta pirmajā vietā.

Tas māksliniecei izdevies, pateocoties savam nupat kā izdotajam albumam, kam viņa devusi nosaukumu "Witness".

"Witness" panākumi Billboard top 200 sarakstā seko Keitijas iepriekš izdotajiem mūzikas albumiem "Prism" (2013) un "Teenage Dream" (2010), kam līdzīgi kā "Witness" izdevās pagozēties prestižā saraksta pirmajā pozīcijā.

Billboard top 200 nosaka konkrētā mirkļa populārākos mūzikas albumus ASV, izmantojot albuma pardošanas un straumēšanas statistiku.

Klausies "Witness" Spotify jau tagad:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!