COLDPLAY prezentē jauno dziesmu HIGHER POWER kosmosā!

Raksta attēls - COLDPLAY prezentē jauno dziesmu HIGHER POWER kosmosā! Publicitātes foto

07.05.2021

Šodien pie klausītājiem visā izplatījumā nonāk pasaules izcilnieku, grupas “Coldplay” jaunais singls “Higher Power”, kas tika atskaņota pirmo reizi Starptautiskajā Kosmosa stacijā, tās komandiera, Franču astronauta Tomasa Peskueta (Thomas Pesquet) vadībā.

Pēcāk sekoja neliela saruna ar komandieri Peskuetu par to cik līdzīga ir dzīve kosmosa stacijā ar dzīvi kādu aizvada mūziķi koncertu tūrēs, par planētas trauslumu un par to vai Peskuets savā karjerā ir sastapies ar kādiem citplanētiešiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!