Grupa Coldplay 4. decembrī izdos, iespējams, pēdējo albumu

Raksta attēls - Grupa Coldplay 4. decembrī izdos, iespējams, pēdējo albumu Ekrānšāviņš

12.11.2015 / Alise Pabērza

Jaunais albums pēc skaita būs jau 7. Coldplay studijas albums.

Britu rokgrupa Coldplay ir iepriecinājusi savus fanus paziņojot, ka jaunais grupas albums iznāks jau mazāk nekā pēc mēneša - 4. decembrī. Šis būs pēc skaita septītais grupas studijas albums, un tam ir dots nosaukums A Head Full Of Dreams.  

Lai arī līdz albumam mazs brīdis vēl ir jāpagaida, grupa piedāvā noklausīties pirmo oficiālo singlu no šī albuma - Adventure Of A Lifetime. Daudzi Coldplay fani pēc dziesmas noklausīšanās interneta komentāros dalās ar pārdomām, ka šis albums varētu skanēt pavisam citādāk nekā visi iepriekšējie Coldplay albumi. Vai tā būs, to mēs uzzināsim 4. decembrī. Pēc A Head Full Of Dreams psihodēliskos toņos un rakstos noformētā albuma vāciņa spriežot, Coldplay iespējams patiešām varētu sagādāt saviem faniem kaut ko jaunu un svaigu.

Kā ziņo interneta portāls Forbes.com, iespējams, ka šis varētu būt pēdējais Coldplay studijas albums. Intervijā ar BBC radio pagājušā gada nogalē grupas līderis Kriss Mārtins par šo albumu esot izteicies tā:

Šis ir mūsu septītais. Un tas, kā mēs uz to skatāmies, ir kā uz tādu Harija Potera pēdējo grāmatu.. vai ko tamlīdzīgu. Es sāku skatīties uz to kā uz pēdējo lietu, ko mēs darām. Citādi mēs neieguldītu tajā pilnīgi visu.

Jau šobrīd ir iespējams iepriekšpasūtīt A Head Full Of Dreams albumu interneta lielveikalā Amazon mp3, CD un vinila formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!