Apskats: Coldplay albums "A Head Full Of Dreams"

Raksta attēls - Apskats: Coldplay albums "A Head Full Of Dreams" Attēlu kolāža

28.12.2015 / Alise Pabērza

Gaiši skanošais Coldplay septītais studijas albums ir atnācis uz palikšanu.

Viena no pasaules kulta grupām šī gada decembrī iepriecināja savus fanus ar sapņainu, patīkami klausāmu, 11 dziesmu garu albumu un, jāteic, ka tas ir izdevies pārsteidzoši labs! "A Head Full Of Dreams" ir grupas septītais Coldplay albums. Baumo, ka tas varētu būt arī pēdējais. Ja tā arī tas būs, tad Coldplay būs pielikuši skaistu punktu savai muzikālajai karjerai. 

"A Head Full Of Dreams"salīdzinot ar iepriekšējo Coldplay albumu "Ghost Stories", ir kā diena pret nakti. To var noprast jau pēc nosaukumiem vien - spoki un sapņi. Nemaz arī nerunājot par albumu vizuālo noformējumu - "Ghost Stories" dizains bija zili pelēcīgos toņos, kamēr "A Head Full Of Dreams" ir psihodēlisku krāsu, rakstu un dzīvesprieka pārsātināts. Jaunākais albums rada sajūtu, ka ir kā sava veida mantra, lai dzīvē tiektos uz augšu un saskatītu labo it visā. Turklāt albuma tapšanā ir piedalījusies viena no pasaules sieviešu supervaronēm Beyoncè, kā arī britu kulta grupas "Oasis" līderis Noels Gallahers. Dažas no dziesmām liek apcerīgi (bet joprojām gaiši) raudzīties uz nākotni, savukārt citas, kā, piemēram, "Adventure of a Lifetime", rada vēlmi mesties enerģiskā un nerimstošā dzejā - svinēt dzīvi. 

Kam patiks: tiem, kam šobrīd dzīvē aptrūkusies enerģija; tiem, kas sniegotā ziemas dienā dodas pastaigā; tiem, kas slīd enerģiskā braucienā lejup no kalna ar slēpēm vai snovborda dēli.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!