RTU vīru kora Gaudeamus un Robija Viljamsa kopdarbs nopietni pārsteidz. Beidzot publicēts!

Raksta attēls - RTU vīru kora Gaudeamus un Robija Viljamsa kopdarbs nopietni pārsteidz. Beidzot publicēts! Ekrānšāviņš no videoklipa

01.10.2016 / Parmuziku.lv

Krāšņas baletdejotājas un Robijs Viljamss oligarha tēlā dejo pilī, bet fona balsis pieder mūsu pašu vīru korim "Gaudeamus". Dziesma "Party Like a Russian" 2015. gada pavasarī tika ierakstīta Latvijas Radio studijā.

"Dziesma stāsta par hedonismu un par ballēšanos, nevis par būšanu krievam, bet gan par ballēšanos kā to dara krievi. Kā viņi to dara? To jūs dzirdēsiet, noklausoties dziesmu." - skaidro dziedātājs. "Party Like a Russian" izmantota tēma no krievu komponista Sergeja Prokofjeva baleta "Romeo un Džulieta". Dziesma būs iekļauta Robija jaunākajā albumā "Heavy Entertainment Show", kas klausītājiem tiks nodots šī gada 4. novembrī.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!