Komisks iemesls, kāpēc Robijs Viljamss iesildās koncertam (VIDEO)

Raksta attēls - Komisks iemesls, kāpēc Robijs Viljamss iesildās koncertam (VIDEO) Ekrānšāviņš

07.01.2017 / Parmuziku.lv

Šovmenis - dziedātājs Robijs Viljamss ir ar vairāk nekā 25 gadu skatuves pieredzi, tāpēc labi zina, ka pirms koncertiem labāk iesildīties. Pretējā gadījumā var sanāk šāds komisks misēklis kā videoklipa piektajā sekundē.

Jau  ziņots, Robijs Viljamss ar vienīgo šovu Baltijā 16. augustā Viņģa parkā Viļņā savas Eiropas koncerttūres  “The Heavy Entertainment Show” ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!