Eds Šīrans: Vainīgs bija Džeimss Blants, kurš gribēja atgūt savu popmūzikas karjeru

Raksta attēls - Eds Šīrans: Vainīgs bija Džeimss Blants, kurš gribēja atgūt savu popmūzikas karjeru Ekrānšāviņš

23.01.2017 / Parmuziku.lv

Humora šovā "The Graham Norton Show" britu mūziķis Eds Šīrans atklāj patiesību par rētu uz vaiga. Sarunas dalībnieku grimases ir tik komiskas!

Zināms, ka britu mūziķi Eds Šīrans un  Džeimss Blants ir labi draugi. Par abu piedzīvojumiem klīst leģendas - rēta uz Šīrana vaiga esot iegriezta ar zobenu, kādā vakarā, ko abi mūziķi pavadījuši ar princesi Beatrisi.  Humora šovā "The Graham Norton Show" Šīrans kopā ar citiem šova viesiem spriež par to, cik muļķīga ir šī leģenda: "Vainīgs bija Džeimss Blants, kurš gribēja atgūt savu popmūzikas karjeru". Vai tiešām? Protams, ka viss bija daudz vienkāršāk, bet tikpat komiski.

Jau ziņots, ka šī gada janvāra sākumā gandrīz pēc 2 gadu klusēšanas Eds Šīrans klausītājiem nodeva divas jaunas dziesmas "Shape of You" un "Castle on the Hill", kas šobrīd dzirdamas aktīvajā radio rotācijā un ir priekšvēstneses mūziķa jaunajam albumam. Šodien, 23. janvārī, publiskots arī "Castle on the Hill" videoklips, atskatoties uz mūziķa bezrūpīgajiem tīņa gadiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!