Eds Šīrans publisko video par bokseru mīlestību ar pārsteidzošu atrisinājumu

Raksta attēls - Eds Šīrans publisko video par bokseru mīlestību ar pārsteidzošu atrisinājumu Ekrānšāviņš

30.01.2017 / Parmuziku.lv

Janvāra sākumā izdotajam Eda Šīrana singlam "Shape of You" ir publiskots videoklips, kurā romantika mijas cīņas ainām, un šim stāstam atrisinājums būs negaidīts.

Pirms nedēļas mūziķis publiskoja videoklipu dziesmai "Castle On The Hill” (vienas nedēļas laikā YouTube tas ir skatīts vairāk kā 20 miljoni reižu), bet šonedēļ tapis video dziesmai  “Shape Of You”. Videoklipa režisors ir Džeisons Konigs (Jason Koenig), bet  romantiskais stāsts filmēts Seatlā. Video sižetā Eds gatavojas kādai izšķirošai cīņai, bet boksa trenniņus pavada romantiska iemīlēšanās savā trennerē.

Līdz ar neordināro pieteikumu jaunajam albumam ÷ (dalīt) (kura iznākšana paredzēta 3. martā, uzreiz ar diviem singliem “Shape Of You” un “Castle On The Hill” aizsākās jaunā britu mūziķa žilbinošie atgriešanās panākumi, viņš ir vienīgais Lielbritānijas mūzikas vēsturē, kam ir izdevies panāk atrašanos britu oficiālajā singlu topā abās augstākajās pozīcijās vienlaikus #1 un #2, turklāt jau trešo nedēļu.  Digitālo klausīšanās vietņu dati abām dziesmām ir pārsnieguši 560 miljonus klausījumu visā pasaulē. 

Tiem, kas vēlas redzēt Eda Šīrana uzstāšanos klātienē iepriecinās tūres datumi un vietas, bet biļetes būs iespējams iegādāties no 2. februāra. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!