DJ Snake un Džastina Bībera dziesmai "Let Me Love You" iznācis videoklips

Raksta attēls - DJ Snake un Džastina Bībera dziesmai "Let Me Love You" iznācis videoklips Ekrānšāviņš

30.11.2016 / Parmuziku.lv

DJ Snake un dziedātāja Džastina Bībera “Let Me Love You” hitu topos parādījās jau augustā, bet tikai tagad dziesmai iznācis videoklips.

Video bijis gaidīšanas vērts. Dziesmas vārdi “hell of a ride” (ellīgs brauciens) filmēšanā uztverti burtiski.

Videoklipā atainota mūsdienīga Bonijas un Klaida ikdiena. Kopā pāris Džastina Bībera un DJ Snake maskās aplaupa bistro un degvielas uzpildes stacijas, lai vēlāk vārtītos naudā. Vispārsteidzošākais vērojams video beigās, kad jauniešus par izdarītajiem noziegumiem sāk vajāt policija. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!