Šons Mendess uzstājas ar There's Nothing Holdin' Me Back

Raksta attēls - Šons Mendess uzstājas ar There's Nothing Holdin' Me Back Ekrānšāviņš no Youtube video

20.06.2017 / Parmuziku.lv

Mākslinieks izjusti izpilda savu šobrīd populārāko hitu uz The Tonight Show Starring Jimmy Fallon sarunu šova skatuves.

Šonam Mendesam (Shawn Mendes) ir bijusi taisnība - viņu patiešām nekas nevar apturēt (Nothing Holdin` Me Back)!

Nepilnas 24 stundas pēc gada labākā popmūzikas video balvas iegūšanas (dziesmas "Mercy" video atnesa Šonam šo titulu nupat kā notikušajā Much Music Awards balvu pasniegšanas ceremonijā), jaunais kanādiešu dziedātājs jau ar pilnu krūti atradās uz vienas no populārakājām ASV sarunu šovu skatuvēm, izpildot "There's Nothing Holdin' Me Back " no sava jaunā "Illuminate" albuma, kas šobrīd atrodas prestižā Billboard top 200 saraksta augšgalā.

Noskaties, cik izjusti puisim izdodas aizraut publiku:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!