Industrijas Ziņas

Sia videoklipā atkal filmējas iespaidīgs, mazs meitēns. Jaunums!

Raksta attēls - Sia videoklipā atkal filmējas iespaidīgs, mazs meitēns. Jaunums!

06.11.2015

Pavisam īsā laikā video jau noskatījušies miljons cilvēki.

Deviņus gadus vecā Mahiro Takano ar savām pārliecinošajām cīņas kustībām jau otro reizi savā dzīvē kļūst par interneta zvaigzni.

Lūk, meitene treniņnodarbībā. Šis video ar 5 miljoniem skatījumu kļuva par interneta sensāciju aptuveni pirms gada. Un tieši šī klipa dēļ Sia pamanīja Takano un uzaicināja piedalītas savā mūzikas video.

Bet videoklipam Sias dziesmai Chandelier, kurā filmējusies dejotāja Madija Zīglere, Youtube ir gandrīz 100 miljoni skatījumu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!