"Black Sabbath" pēdējo koncertu iemūžinās filmā un pārraidīs kinoteātros. Arī Latvijā!

Raksta attēls - "Black Sabbath" pēdējo koncertu iemūžinās filmā un pārraidīs kinoteātros. Arī Latvijā! Foto: Alberto Cabello, Flickr.com

03.07.2017 / Parmuziku.lv

1500 kinoteātros dažādās pasaules valstīs.

Dokumentālās filmas nosaukums būs The End of The End (Beigu beigas), un tajā tiks iemūžināts grupas pēdējais koncerts, kas februārī norisinājās Birmingemas Genting Arēnā. 

Filmā tiks iekļauts ne vien dzīvais izpildījums, kurā skanēja tādas leģendāras dziesmas kā "War Pigs", "Iron Man" un "Paranoid", bet arī aizkulišu video, kuros redzams, kā grupas dalībnieki Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Džīzers Batlers (Geezer Butler) un Tonijs Iommi (Tony Iommi) gatavojas savam pēdējam iznācienam uz skatuves. 

Filma pirmizrādi piedzīvos 28. septembrī. Kā vēsta informācija grupas mājas lapā, filma būs skatāma arī Kino Citadele. 

 
 
*Titulbildē izmantots Alberto Cabello, Flickr.com attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!