Coldplay izziņo filmu "A Head full of dreams"

Raksta attēls - Coldplay izziņo filmu "A Head full of dreams" Afiša

12.10.2018 / Parmuziku.lv

Divdesmit gadu garumā iemūžinātā grupas Coldplay krāšņā darbība būs skatāma dokumentālajā filmā “A Head Full of Dreams”.

14. novembrī, sadarbībā ar Trafalgar Releasing dokumentālo filmu “A Head Full of Dreams” varēs noskatīties vairāk kā 2000 kinoteātros visā pasaulē. Biļetes iegādājamas coldplay.film no 19. oktobra. Drīz pēc kinoteātru pasākuma filma pieejama straumēšanai ekskluzīvi Amazon Prime Video.

Līdz ar filmas izrādīšanu, slavenā britu rokgrupa Codplay izdos trīs ekskluzīva dzīvās uzstāšanās dziesmas. DziesmasStayin’ Alive (no Glastonberijas) izpilda Coldplay & Barry Gibb, Us Against The World (no Leipcigas) un Don't Panic (no Pārīzes) būs pieejamas Amazon Music sākot no 26. oktobra.

 "A head full of dreams" ir intīms un padziļināts grupas portretējums no Coldplay sākuma mazajos Kemdenas krodziņos līdz šodienai un izpārdotiem stadioniem visā pasaulē. Filmas režisors – Mets Vitekros (Mat Whitecross) meistarīgi atrādījis grupas nesagraujamo brālības sajūtu, kas gadiem ejot izturējusi pārbaudījumus. Mets Vitekros zināms kā grupas “Oasis”dokumentālās filmas “Supersonic” režisors.

Vitekros ir režisējis vairākus grupas Coldplay video (ieskaitot Paradise, A Sky Full Of Stars un Adventure Of A Lifetime), kā arī turpina iemūžināt grupas muzikālo un personību attīstību. Filmā izmantoti neredzēti arhīva, aiz skatuves un dzīvo priekšnesumu kadri, atrādot grupas divdesmit gadu darbību, kā arī Coldplay rekordlielo koncerttūri ”A Head Full Of Dreams”, kuras laikā grupa uzstājās vairāk kā 5,5 miljoniem fanu visā pasaulē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!