Adele izziņo sava trešā studijas albuma iznākšanas datumu

Raksta attēls - Adele izziņo sava trešā studijas albuma iznākšanas datumu Foto: Ekrānšāviņš no youtube

22.10.2015 / Alise Pabērza

Adeles trešais studijas albums iznāks 20. novembrī, toties jau tagad ir iespējams noklausīties pirmo albuma singlu.

Adele saglabā konsekventu pēctecību savu albumu nosaukuma un vizuālā noformējuma izvēlē - viņas trešais studijas albums sauksies 25 un tā vāku rotās vienkāršs un atturīgs Adeles portrets, gluži tāpat kā iepriekšējos albumus - 19 un 21.

Albuma iznākšana ir paredzēta 20. novembrī un Adele šo albumu ir nodēvējusi par make - up record ar to domājot tādu kā sev atdarīšanas albumu, pieminot, ka, ja iepriekšējais albums bija šķiršanās albums, tad šis būs albums, kurā viņa atdarīs sev par to, ko sev ir pāri darījusi un meklēs ceļu atpakaļ pie sevis. 

Kamēr līdz albuma iznākšanai ir vēl mazliet jāpaciešas, Adele ir prezentējusi gaidāmā albuma pirmo singlu Hello, kurš ir ne tikai pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, bet tam ir iespējams noskatīties arī videoklipu. Singla Hello videoklipu ir veidojis jaunais un talantīgais, arīdzan mazliet provocējošais un skandalozais, kanādiešu režisors Ksavjē Dolāns. 

Savukārt daudzus fanus ir uzrunājusi Adeles atklātā vēstule, kura ietvērusi atvainošanos par to, ka Adele tik ilgi ir likusi faniem gaidīt viņas jaunāko studijas ierakstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!