Adele koncerta laikā jauki atzīstas, ka ir apprecējusies

Raksta attēls - Adele koncerta laikā jauki atzīstas, ka ir apprecējusies Ekrānšāviņš

06.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājas Adeles koncerti vienmēr ir bijuši ļoti emocionāli un patiesi.

Kopā ar savu ilggadējo draugu Saimonu Koneki dziedātāja audzina 4 gadus veco dēliņu. Šī gada februārī, Grammy ceremonijas laikā, mediji spekulēja, vai tik pāris nav apprecējies. Koncertējot Brisbenā, Austrālijā, Adele jauki apstiprināja faktu, ka viņa tagad ir precētas sievas kārtā. 

Viņa sacīja:

"Kad pirmo reizi saviem tuviniekiem nospēlēju dziesmu "Someone Like You", es viņu acīs redzēju, ka dziesma viņiem atgādina kādu cilvēku vai kādu situāciju. Šādi es vēlos atcerēties to, kā jutos šo attiecību sākumā, kas iedvesmojušas šo albumu. Šķiršanās mēdz būt rūgtas, šausmīgas un haotiskas. Bet sajūta, kad no jauna iemīlies, ir labākā sajūta, kādu uz zemes var piedzīvot. Esmu atkarīga no šīs sajūtas! Bet, acīmredzot, es šo sajūtu vairs nevarēšu piedzīvot, jo tagad esmu precēta. Esmu atradusi savu tuvāko cilvēku."

Tā skanēja dziesma "Someone Like You" Brisbenas koncertā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!