Adele atgriežas ar jaunu singlu “Easy On Me” no 19. novembrī gaidāmā albuma “30”

Raksta attēls - Adele atgriežas ar  jaunu singlu “Easy On Me” no 19. novembrī gaidāmā albuma “30” Publicitātes foto

15.10.2021

Globālā superzvaigzne Adele ir atgriezusies ar jaunu singlu un video dziesmai “Easy On Me”, kas ir priekšvēstnesis dziedātājas gaidāmajam, albumam kura izdošana plānota jau 19. novembrī. Nedēļas sākumā, kad ar sociālo mediju palīdzību Adele pavēstīja albuma izdošanu, viņa piebilda: “Es beidzot esmu gatava izdot šo albumu.”

Video dziesmai “Easy On Me” ir filmēts pagājušajā mēnesī Kvebekā, Kanādā un tā tapšanā Adele atkārtoti sadarbojas ar Kannu kinofestivāla laureātu, režisoru Ksavjē Dolanu. “Es cerēju, ka mēs atkal sadarbosimies,” stāsta Dolans. “Man personīgi, patīk atkārtotas sadarbības ar māksliniekiem, kad pagājis kāds laiks kopš iepriekš strādājām kopā. Es esmu mainījies. Adele ir mainījusies. Atkal strādāšana kopā ir kā svētki, kur varam atzīmēt to,  kā mēs katrs esam auguši un attīstījušies. Tas it kā ir tāpat, kā iepriekš, bet tajā pašā laikā - pilnīgi citādāk!”

Jaunas video iesākas tajā pašā mājā, kurā kopīgi tika  filmēts arī 2015.gada Adeles  hīta “Hello” video.

Albums “30” seko Adeles albumam “25”, kuru izdeva 2015. gada novembrī. Jauno albumu producējuši Gregs Kurstins, Maks Martins, “Shellback” un Tobias Džesso Juniors, kā arī “Inflo” un Ludvigs Gjoranssons.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!