Adele dzimšanas dienā lieliski pajoko pati par sevi

Raksta attēls - Adele dzimšanas dienā lieliski pajoko pati par sevi Publicitātes foto

08.05.2017 / Parmuziku.lv

Valda uzskats, ka skatuves dīvām ir bail novecot, bet šo apgalvojumu apgāž dziedātāja Adele.

Adele mikroblogošanas vietnē Twitter ievietoja fotogrāfiju, kurā viņai varētu būt 70 gadi. Zem fotogrāfijas bija rakstīts: "Gandrīz 30! Paldies par laba vēlējumiem. Drīz tiekamies.X" Dziedātājas fani, sūtot mīļus sveicienus dzimšanas dienā, fotogrāfiju uztvēruši ar humoru, bet piebilduši, ka nav nekādas vainas būt trīsdesmitgadniekam. Tiesa, Adelei šogad palika vien 29 gadi.

Ar savu fotoalbumu Adele fanus iepriecinājusi jau agrāk. Par singla "When We Were Young" vizuālo noformējumu tika izvēlēta dziedātājas bērnu dienu fotogrāfija.


 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!