Ko savās kamanās klausās mūsdienu Ziemassvētku vecītis?

Raksta attēls - Ko savās kamanās klausās mūsdienu Ziemassvētku vecītis? Ekrānšāviņš no video

18.12.2018 / Parmuziku.lv

"Klusa nakts, svēta nakts", "Zvaniņš skan", "White Christmas" un daudzas citas visiem mīļās un labi zināmās dziesmas ir Ziemassvētku noskaņas sastāvdaļa. Laika gaitā mūziķi ir gan interpretējuši klasiku, gan radījuši oriģinālas, mazliet pat savdabīgas kompozīcijas gada pūkaināko svētku noskaņā. Piedāvājam ieritināties Ziemassvētkos gan regeja, gan disko, gan arī kā pasmagāka taktīs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!