Duets JAU piedāvā sirsnīgu Ziemassvētku gaidīšanas dziesmu "Varam svētkus sākt!"

Raksta attēls - Duets JAU piedāvā sirsnīgu Ziemassvētku gaidīšanas dziesmu "Varam svētkus sākt!" Publicitātes foto

18.12.2018 / Parmuziku.lv

Šajā skaistajā brīnumu gaidīšanas laikā JAU duets (Jana un Ainārs Uzulnieki) nāk klajā ar sirsnīgu Ziemassvētku gaidīšanas dziesmu "Varam svētkus sākt!".

"Dziesma radusies pavisam nesen- novembra beigās kādā brīvdienā, kad Ainārs kavējies domās par Ziemassvētkiem mūsu ģimenē", stāsta Jana, "protams, ka svētku radīšana  bērniem ir galvenais uzdevums un laime arī mums!"

"Īpašs paldies Jānim Dumbrim par krāšņo dziesmas vārdu video, kas palīdzēs ikkatram no jums dziedāt dziesmai līdzi!". Jana, Ainārs un Jānis mūzikas lauciņā kopā darbojas no pērnā gada nogales, kad kopā ar vēl diviem Jāņiem apvienojās muzikālajā apvienībā - projektā "5 Jāņi".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!