Multimākslinieks Kašers izdod savas dziesmas “Būtība” mūzikas video

Raksta attēls - Multimākslinieks Kašers izdod savas dziesmas “Būtība” mūzikas video Eglītes. Publicitātes foto.

19.12.2018 / Parmuziku.lv

Decembra sākumā multimākslinieks Kašers klausītājus iepriecināja ar pasakaini muzikālu vēstījumu, ko Ziemassvētkiem veidojis kopā ar savu radošo komandu. Ziemassvētku dziesma "Būtība" iekļauta muzikālās izrādes "Eglītes" programmā un nu skatītājiem tiek dāvināts dziesmas video.

Svētku laikā, decembra sākumā, klajā nāca Ziemassvētku dziesma “Būtība”, kuras autors ir multimākslinieks Kašers. Atpazīstamību Latvijas šovbiznesa un mūziķu aprindās Kašers ieguva piedaloties muzikālajā realitātes šovā "O KARTES skatuve",  pēc šova darbojās gan kā pasākumu režisors un vadītājs,  gan arī kā stila eksperts. Dziesmu “Būtība” producējis DJ Dween, bet teksta un mūzikas līdzautores, kā arī skanīgo balsu īpašnieces ir Katrīna Cīrule, Signe Nuķe un Sabīne Blūma-Blūmane.

Kašers stāstot par dziesmas tapšanu, uzsver: “..2018. gads man ir bijis ļoti nozīmīgs – gan personiskajā dzīvē, gan radošajā jomā. Daudz emociju, sajūtu, pārdomu, sarunu un arī cīņas. Bet izjustais nav licis man izbalēt, drīzāk pretēji – iet uz jauniem mērķiem un virsotnēm. Kopā ar "Kašera sapņu fabrikas" radošo komandu esam gatavi mirdzēt un sajūtas izteikt mūzikā, tāpēc šķiet, ka dziesmā "Būtība" ietverta teju visa aizvadītā gada sajūtu un krāsu gamma. Lai patiesi mīļi svētki un katram izdodas atrast savu visskaistāko eglīti!..”

Katram no mums ir sava Ziemassvētku sajūtu to sagaidīšana un svinēšana, taču vai mēs šajā svētku burzmā aizdomājamies par šo maģisko svētku būtību?! Ar šī projekta palīdzību multimākslinieks Kašers un viņa radošā komanda vēlējās nodot savu Ziemassvētku burvības sajūtu, lai sasildītu Jūsu sirdis.

Videoklipa operatori ir Mārcis Birste un Reinis Blūms, projekta autors – Kašers. Eglītes: Rozā – Signe Nuķe; Pelēkā – Katrīna Cīrule, Krāsainā – Sabīne Blūma-Blūmane. Par videoklipu projekta autors Kašers teic: “..Galvenā videoklipa doma un ideja ir vienkārši likt pasmaidīt un iepriecināt gan mazus, gan lielus skatītājus, un atgādināt, ka

pats galvenais svētkos ir kopā būšana!

Videoklipa filmēšanas process bija bauda – daudz smiekli, radoša improvizācija un lieliski pavadīts laiks kopā! Esmu ļoti pagodināts un laimīgs strādāt ar tik burvīgām eglītēm!..”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!