WATERFLOWER jauno albumu “BALTA GAISMA” prezentēs mākslas centrā “NOASS”

Raksta attēls - WATERFLOWER jauno albumu “BALTA GAISMA” prezentēs mākslas centrā “NOASS” Publicitātes foto

17.09.2020

Nākamndēļ, 22. septembrī, plkst. 20:00, mākslas centrā “Noass” notiks audio vizuālā mūzikas projekta “Waterflower” jaunā albuma “Balta Gaisma” un mūzikas video “Find It” prezentācijas koncerts.

Mūzikas projekts “Waterflower” aicina būt klāt sava devītā albuma “Balta Gaisma” prezentācijas pasākumā, kur pirmizrādi piedzīvos arī albuma otrā singla “Find It” mūzikas video, kas tapis sadarbībā ar režisori Laimu Graždanoviču. Tas filmēts Latvijas Universitātes Baldones observatorijā, kura krāsu toņi sienām, pogām un vadiem liek sajusties kā oriģinālajās “Zvaigžņu ceļa” (Star Trek) sērijās. Pasākumā varēs vērot “Waterflower” performanci, kurā izmantos dzīvus augus, tos pārvēršot par skārienjūtīgiem sintezatoriem un MIDI kontrolieriem. Koncertu pavadīs mākslinieces veidotās reāllaika videoanimācijas.Par “Find It” video tapšanas procesu stāsta “Waterflower” mūziķe Sabīne Moore: “Dziesma “Find It” vēsta par uzdrīkstēšanos būt citādam. Tā ir sava patiesā “es” atrašana un mirdzēšana kā stikla prizmai, kura izstaro krāsas, kad tajā ieiet gaisma. Video klipā piedalās divi tēli: vienu esmu iemiesojusi es, bet otru - sens paziņa un pieredzes bagāts aktieris Dzintars Krūmiņš, ar kuru bija lieliski strādāt vienā komandā. ”

“Find It” režisore Laima Graždanoviča par drīzumā gaidāmo video: “Mūzikas video “Find It” ir tapis iedvesmojoties no sirreālisma poētikas, avant-popa un mākslinieces Sabīnes Moores daiļrades. Tas ir iekšējais dialogs un ceļš kādā noslēpumainā apziņas nostūrī ārpus sabiedrības noteiktā laika un telpas. Bailes būt sev pašam reizēm var manifestēties visdažādākajās formās, tādēļ tieši gaismas un prizmas radītais spektrs kļuva par vienu no vadmotīviem ceļā uz sevis atrašanu un uzdrīkstēšanos.”

Albums “Balta Gaisma” digtālajās platformās iznāks 28. septembrī, taču koncerta laikā būs iespējams iegādāties albumu ierobežotā daudzumā vinila platēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!