‌Waterflower‌ ‌laiž‌ ‌klajā‌ ‌savu‌ ‌jaunāko‌ ‌singlu‌ ‌un‌ ‌mūzikas‌ video‌ ‌“Oasis / Gen S(AD)”

Raksta attēls -  ‌Waterflower‌ ‌laiž‌ ‌klajā‌ ‌savu‌ ‌jaunāko‌ ‌singlu‌ ‌un‌ ‌mūzikas‌ video‌ ‌“Oasis / Gen S(AD)” Publicitātes foto

13.12.2021

Dziesma “Oasis / Gen S(AD)” ir ceturtais Waterflower singls, kas izdots šajā gadā. Singla “Oasis / Gen S(AD)” pavadošais mūzikas video ir īsfilma, kuras autore ir jaunā režisore un fotogrāfe Ērika Daņiloviča.

Režisore Ērika Daņiloviča par video: “Filmā ir jaunība, viņi visi ir jauni. Gaisma galvās, ausis acīs, pasaule sirdī, ir tik viegli būt jaunam un visas pasaules pamestam. Paaudze ir bēdīga, jo mijiedarbība ir pārrauta, jo nav dzirksteles, malka uz malkas nedeg. Atdzimšana ir izeja. Plūsma apziņā kā instruments. Viņiem rudenī noslīcina acis, bet lai sirdis nesapelē, vajag darīt kaut ko drosmīgu - jāgrib dzīvot”.

Waterflower par pašu dziesmu saka: "Oāze ir neatkarīga ekosistēma, kas krasi atšķiras no tuvējās apkārtnes. Es sapņoju par nākotni, kurā tehnoloģijas var pastāvēt līdzās dabai. Bet mūsdienu pasaulē cilvēce ir lielākais dabas kaitēklis. Pasaule sēro par savu nākotni, pirms tā ir pat notikusi. Cilvēkiem ir jāpielāgojas dabai, pretējā gadījumā dabā nebūs vairs no glābt un oāze, ja tāda vispār ir bijusi, pārstās eksistēt.”

Waterflower ir multimediju mākslinieces Sabīnes Moores alter-ego. Izaicinot skatītāju-klausītāju un pētot iespējamās sievišķības izpausmes elektroniskajās mūzikas producēšanas lauciņā, Waterflower rada avantpopu, kuru kā vienlīdz iespējams izstādīt mākslas galerijā, vai atklāt underground klubā. 

Singla un mūzikas video veidošanā Waterflower un Ērika Daņiloviča vēlās pateikt īpašu paldies “Sony pārstāvniecībai Baltijas valstīs”, “Danfo Masters”, “Labā ziedu bāze” un “Master Foto”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!