“Waterflower” izdod singlu ar elpu aizraujošu videoklipu, kas tapis zem ūdens

Raksta attēls - “Waterflower” izdod singlu ar elpu aizraujošu videoklipu, kas tapis zem ūdens Foto: Jānis Romanovskis

12.07.2021

“Waterflower” izdod savu jaunāko hyperpop singlu “Zem Ūdens”. Šis ir jau ceturtais singls no vinilplatēs izdotā albuma “Balta Gaisma”, kas bija nominēts divām mūzikas ierakstu gada balvām “Zelta Mikrofons 2021”. Singla mūzikas video ticis filmēts zem ūdens, kas radīja dažādas nestandarta situācijas.

Sabine Moore (“Waterflower”) par videoklipu: “Jau mēnesi iepriekš es mācījos aizturēt elpu un turēt acis vaļā zem ūdens mājās apstākļos - vannā. Liela daļa peldbaseinu bija iztukšoti saistībā ar Covid-19 ārkārtas situāciju. Nebija pieejams gandrīz neviens peldbaseins, tāpēc liels paldies “Joker klubam” par atsaucību un iespēju filmēt video klipu savās viesmīlīgajās telpās.

Režisors Jānis Romanovskis izsakās par klipu:  “Bija liels radošs prieks sadarboties ar “Waterflower” (Sabīni). Šajā laikā, kad peldbaseini ir slēgti apmeklētājiem un netiek sildīti, viņa nenobijās no aukstuma un citām mazliet trakām idejām - piemēram, lēkšanas baseinā caur rāmi/portālu garajā kleitā. Rezultātā tapis šāds mazliet sapņains videoklips, ko es redzu kā stāstu par transformāciju no apātiska stāvokļa uz pilnu apziņu."

Mūzikas video un singls tiks izdots ar virkni avangarda un EDM remiksu, ko veidojuši arī starptautiski producenti, tostarp Woltez (LV), Mint Jaz (LV), kā arī datewithdeath (ASV), ijahbeats (Lielbritānija) un Somatic Jet (Lielbritānija), kura remikss veidots ar jaunizstrādātajiem “AiQ Synertial” cimdu kontrolieriem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!