Vīru kopa "VILKI" publicē videoklipu dziesmai "Jūrniekiem iestājas saulainas dienas".

Raksta attēls - Vīru kopa "VILKI" publicē videoklipu dziesmai "Jūrniekiem iestājas saulainas dienas". Publicitātes foto

06.07.2019

Dziesma ir no 2014. gadā izdotā albuma “Jūras Vilki”, ierakstīta atkārtoti ar bagātāku instrumentālo skanējumu Edgara Lipora apdarē.

Tāpat kā mūzikas albums, arī dziesmas jaunā versija ierakstīta studijā “MINTS MUSIC”, skaņu režisors Tālis Timrots, video operators Toms Talle, režisors un producents Uģis Treide.

Video klips filmēts uz kuģa Daugavā, Rīgas jūras līcī, Āgenskalna ielās un krodziņā Hāgenskalna komūna, atainojot 20-30.gadu vidi, ar kuģa “kapteini” Dzintaru Liporu galvenajā lomā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!