Palīdzi tapt vīru kopas Vilki karavīru dziesmu albumam un saņem jauno ierakstu novembrī

Raksta attēls - Palīdzi tapt vīru kopas Vilki karavīru dziesmu albumam un saņem jauno ierakstu novembrī Foto: www.vilki.lv

26.08.2015 / Parmuziku.lv

Tavs atbalsts ir svarīgs, lai vīru kopa Vilki kopīgiem spēkiem ar labākajiem latviešu mūziķiem ierakstītu latviešu karavīriem veltītas dziesmas.

 

Projekts - albuma ieraksts ar nosaukumu Cīņai sveiks ir unikāls, jo tajā vienkopus varēsim dzirdēt latviešu karavīriem, strēlniekiem, partizāniem u.c. drosmīgajiem karotājiem veltītas dziesmas no dažādiem laikiem.

 

Apjomīgajā darbā pie albuma piedalīsies vairāk kā 100 pašmāju mūziķu, ierakstot to 10 studijās, viņu vidū būs arī Aigars Grāvers, DJ Monsta, Skyforger, ZigZag, Iļģi, Auļi, Jānis Bukums un daudzi citi.

Lai to varētu realizēt, vīru kopai Vilki ir nepieciešams savākt 3000 eiro, lai segtu albuma ierakstīšanas izmaksas. Plānots, ka to varēs izdot vēl pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas novembrī.

 

Kā tu vari palīdzēt?

 

  • Dodies uz projektu atbalsta platformu www.projektubanka.lv;
  • Iepazīsties ar albumā iekļauto dziesmu sarakstu un to izpildītājiem;
  • Izvēlies, cik esi gatavs ieguldīt albuma kopdarbā, un saņem pretī savu ieraksta kopiju! Ir iespēja tikt arī pie iesaistīto mūziķu autogrāfiem , kā arī doties uz albuma prezentācijas koncertu ar ierobežotu apmeklētāju skaitu;

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!