Hiphop izpildītājs Fakts publicē minialbumu “Vilki”

Raksta attēls - Hiphop izpildītājs Fakts publicē minialbumu “Vilki” Foto: Jānis Ozols

27.02.2018 / Parmuziku.lv

Hiphop izpildītājs un producents Fakts (Jānis Šmēdiņš) šodien laidis klajā jaunu minialbumu (EP) “Vilki”, kurā apkopoti jaunākie singli un līdz šim nedzirdētas kompozīcijas.

Sakarā ar jauno albumu Fakts izziņojis arī Latvijas koncerttūri “Latvijas vilki”, kuru atklāja šajā nedēļas nogalē Saldū. Kopumā tūrē paredzēti septiņi koncerti dažādās Latvijas pilsētās.

Jaunā minalbuma tapšanā piedalījušies viesmākslinkieki -  “Supernova 2018” finālists un šova “X Faktors” dalībnieks Edgars Kreilis, jaunā un talantīgā dziedātāja Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča (Patrisha) un mūziķis Pēteris Upelnieks. Divas no minialbumā “Vilki” klausāmajām dziesmām tapušas jau debijas albuma “Vainīgs Tu” laikā, taču dažādu iemeslu dēļ debijas plates sarakstā nav iekļautas, un nu kļuvušas par pamatu minialbumam “Vilki”.

Līdz ar minialbumu publicēts liriku video dziesmai “Jābēg prom”.

Albums “Vilki” pieejams un klausāms visos populārākajos straumēšanas servisos. Turpmākie tūres “Latvijas vilki” koncerti norisināsies līdz pat aprīļa beigām, tostarp 30. martā koncerts Rīgā, klubā “First MIR”, kurā uz skatuves kāps arī īpašie viesi, kas tiks izziņoti tuvojoties pasākumam.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c. 2017. gada 31. martā Fakts izdeva debijas studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”,  “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!